بررسی کفش نایک فانتوم ونوم الیت اف جی (Phantom Venom Elite FG)

شرکت نایک یکی از برندهای بزرگ تولیدکننده کفش های فوتبال و دیگر ادوات ورزشی بوده که تاکنون محصولات مختلفی را در این زمینه معرفی و عرضه کرده است. در این بین باید به یک کفش فوتبال جدید نایک اشاره کرد که به عنوان فانتوم ونوم الیت اف جی شناخته می شود.

این کفش دارای طراحی مشابه دیگر کفش های نایک است و مدلی بدون یقه و با بند یکپارچه محسوب می شود. طراحی آن مدرن بوده و چنان کیفیت بالایی دارد که نظر هر فردی را در همان نگاه اول به خود خیره می کند.

در این مطلب قصد داریم بیشتر به صحبت درباره Phantom Venom Elite FG بپردازیم، پس با ما همراه باشید.

طراحی و ساخت

کفش Phantom Venom Elite FG از ارگونومی بالایی برخوردار است و شرکت نایک سعی کرده در طراحی این مدل آیرودینامیک قابل توجهی در نظر گیرد. بنابراین باید این مدل را یک گزینه برجسته در میان کفش های فوتبالی موجود دانست. طراحی زیبا برجسته و تورفته تلفیقی آن جذابیت بسیاری به وجود آورده است.

رنگ آن مشکی و سفید است اما در رنگ بندی های دیگر نیز می توان Phantom Venom Elite FG را تهیه کرد. بندهای این کفش قابل باز یا بسته کردن نیست زیرا کاملا با کفش یک پارچه شده و بیشتر جنبه نمایشی دارد. همچنین خبری از هیچ یقه نیست و برخلاف کفش های سری پریدیتور شاهد یقه ای برای این مدل نیستیم.

بنابراین جلوه ظاهری ساده ای را در فانتوم ونوم الیت اف جی می توان مشاهده کرد و این نکته جذابیت بالایی به وجود آورده است. پوشش این کفش از جنس چرم بوده و با رنگ ترکیبی مشکی و سفید بسیار زیبا جلوه می کند که به سادگی نمی توان از کنار این مدل گذشت.

نایک در ساخت این کفش سعی کرده از فناوری روز خود بهره گیرد تا بازیکنان شوت زنی دقیق و با ثباتی داشته باشند. در ورزش فوتبال شوت زنی بازیکن اهمیت بالایی داشته و اگر فرد نتواند عملکرد خوبی داشته باشد، قطعا در شوت زنی نیز خوب عمل نخواهد کرد.

در این بین با کفش Phantom Venom Elite FG نایک شوت زنی به شکلی دقیق صورت می گیرد. بنابراین می توان تجربه حرفه ای فوتبال را چشید.

زیره کفش

Phantom Venom Elite FG یکی از کفش های محبوب نایک بوده که هر چه از مزایای طراحی آن بگوییم کم گفتیم. زیره این کفش همچون دیگر مدل ها پاشنه های میخی داشته که برای گام برداشتن دقیق و غیرلغزان بسیار مناسب است.

پاشنه هایی که آیرودینامیک بوده و موجب می شوند تا بازیکنان روی زمین چمن حرکت اشتباهی نداشته و به صورت تهاجمی راهی دروازه حریف شوند و گل زیبایی به ثمر برسانند.

کلام آخر

به طور کلی اگر می خواهید کفش حرفه ای برای فوتبال خریداری کنید، Phantom Venom Elite FG نایک همان مدلی است که می توانید به تهیه آن بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *